Aktualno

Celovito nezgodno zavarovanje otrok in šolske mladine
Otroci so naše bogastvo. Ko skrbimo zanje opravljamo odgovorno delo, a hkrati najlepše opravilo. Misel na to, da je naš otrok srečen in varen nas toplo pomirja. »Da bi lahko šlo kaj narobe?« – »Niti pomisliti ne upamo«.
Neurje s točo je poškodovalo moje premoženje kaj naj storim
Neurja s točo so v preteklih dneh pustošila po Sloveniji, pri čemer so masovno poškodovala premoženje. Stiska je velika! Da bi vam bilo nekoliko lažje, z vami delimo nekaj hitrih priporočil, kaj lahko storite, da boste čimprej uredili prijavo škode in pričeli z odpravljanjem škode.
Pozor, 1. aprila začne veljati obdavčitev odjavljenih vozil
Novo dajatev boste morali plačevati vsako leto za vsako odjavljeno oziroma neregistrirano vozilo. Dajatev bodo morali plačevati vsi, ki v enem letu po odjavi vozila iz prometa tega ne bodo znova registrirali ali dali v razgradnjo pooblaščenim izvajalcem.
Dodatno zdravstveno zavarovanje
Zdravje je naše največje bogastvo. Z drugačnim, spremenjenim, tempom življenja je bilo do sedaj naše zdravje postavljeno v ozadje. Stopimo skupaj iz okvirjev in poskrbimo, da bomo lahko kvalitetno uživali sadove svojega dela. Čas je, da postavimo ZDRAVJE na prvo mesto.
Zavarovalnica Sava
Zavarovalnica Sava je nastala z združitvijo Zavarovalnice Maribor, Zavarovalnice Tilia in hrvaških družb Velebit osiguranje ter Velebit životno osiguranje. Nastala je druga največja zavarovalnica v regiji, ki bo spreminjala zavarovalništvo in ga prilagajala času ter potrebam posameznika in družbe.
Arhiv novic »

Vzajemni skladi

V dolgoletni zgodovini borz po svetu se je pokazalo, da je plemenitenje denarja na kapitalskem trgu bolj donosno od varčevanja v banki, vendar pa zahteva veliko časa, znanja ter denarja. Za vse, ki želite investirati v vrednostne papirje, pa za to nimate dovolj časa ter znanja, so vzajemni skladi prava in enostavna izbira.

Aktualna tečajnica

Sklad Tip Vep Prej. dan 12 mes. v % 36 mes. v % 60 mes. v %
ALTA ABSMešani1,2202-0,06%1,13%-5,78%12,62%
ALTA ASIADelniški6,83640,63%-13,65%2,80%28,92%
ALTA BALKANMešani0,6482-0,22%-2,03%4,41%11,01%
ALTA BONDObvezniški0,6484-0,09%-1,59%1,23%4,78%
ALTA ENERGYDelniški4,6742-1,25%-4,06%-4,41%-9,50%
ALTA EUROPEDelniški5,96130,77%-5,76%1,32%10,37%
ALTA GLOBALDelniški8,31960,07%4,77%15,14%44,02%
ALTA GLOBAL EMERGINGDelniški1,00110,45%-13,31%4,25%18,56%
ALTA INFRASTRUCTUREDelniški21,0456-0,12%-4,74%19,91%-14,79%
ALTA GOODSDelniški58,43830,13%6,48%15,64%55,47%
ALTA HIGH YIELD BONDObvezniški1,1843-0,14%-3,31%1,41%6,53%
ALTA INDIADelniški53,13201,26%-9,78%5,30%58,41%
ALTA MONEY MARKET EURDenarni1,04520,00%-0,04%0,03%1,28%
ALTA TECHDelniški1,76530,06%1,06%0,79%38,02%
ALTA HIGH INCOMEMešani2,1372-0,07%4,74%17,42%27,55%
ALTA HEALTHMešani14,5618-0,51%8,02%20,60%46,74%
ALTA TURKEYDelniški20,84330,47%-36,20%-45,94%-49,13%
ALTA USADelniški2,1159-0,07%5,43%16,06%53,00%
ALTA.SIMešani0,9701-0,52%5,54%25,97%51,53%

Alta

Vir: Alta skladi

Vseh nesreč ne moremo preprečiti, lahko pa omilimo njihove posledice!